Pelin Akil’den hamilelik iddialarına yanıt! ‘Kocayı boşayacaksın, belli’

‘Arka Sıradakiler’ dizisinde rol alırken Anıl Altan’la (33) tanışan Pelin Akil (38), 2016 yılında dünyaevine girmiş, 2019’da ikiz kızları Alin ve Lina’yı kucağına almıştı.

Sosyal medyada mutluluk pozları veren ve ailece eğlenceli videolar paylaşan ikili, son dönemde ayrılık kararı aldıkları iddiasıyla gündeme gelmişti.

“KAVGA, EVİN TADI TUZU”

Evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı konuşulan ikiliden Pelin Akil, şu açıklamayı yapmıştı:

Tabii ki bizim de kavgalarımız var, oluyor da, bu her evde var. İkiz çocuk kolay değil, biz gayet mutluyuz. Bu dedikodular başkalarını yorabilir, biz yorulmuyoruz, ayrılmıyoruz da. Daha önce de bu tarz sorular soruldu. Kavga, anlaşmazlık her evde var, olmazsa zaten o evlilikte bir tezat vardır. Kavga evin tadı tuzu.

Anıl Altan da ayrılık haberlerini yalanlayarak; “Arkadaşlar, böyle bir şey söz konusu değil. Bugün de arkadaşımla denk geldik size. Normalde birlikte de çıktığımız zamanlar oluyor. Geçtiğimiz günlerde de tatildeydik birlikte fotoğraflarımızı da paylaştık. Her şey olağan akışında herhangi bir sorun yok. Yine tatile gideceğiz, anlaşılan yine bir sürü fotoğraf atmamız lazım” demişti.

PELİN AKİL HAMİLE Mİ?

‘Boşanma’ söylentilerinden kısa bir süre sonra ise Pelin Akil’in hamile olduğu ve oyuncu çiftin üçüncü bebeklerini kucaklarına alacakları öne sürüldü.

Akil, söz konusu iddialara sosyal medya sayfasından yaptığı bir paylaşımla yanıt verdi. Lana Del Rey’in ‘West Coast’ şarkısını eklediği bir videosunu 3.2 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yayınlayan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Açıklaması sizde. Ha bir de bugünün de haberi ‘Pelin Akil hamile’… Buradan da açıklayayım, değilim. Niyetim de yok. Gibi.

“MAŞALLAH SİZE”

Güzel oyuncunun kısa sürede 15 bine yakın beğeni alan gönderisine; “Kocayı boşayacaksın, belli!”, “Hakkınızda ne haber çıkaracaklarını şaşırdılar” ve “Maşallah size” gibi yorumlar yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir